Září 2014

SHIT SCHOOL

26. září 2014 v 22:10 | Will |  Deníček
Zdravím, zase po týdnu jen tak na skok na blog. :D Aspoň nějaké ty kecy no, ale upozorňuji, že komu se to číst nechce tak ať to nečtě. Je to jen taková fůra mých keců, spíš ze života. Musím se prostě někam vystěžovat a vypsat se. :D. A bude to na naše staré známé téma "ŠKOLA". Nevím jak vy, ale my jsme snad jedna mála ze škol, která opakuje učivo 6,7 a 8 ročníků. Jako vážně?? Si ze mě dělaté pr***!! Ne řeknu to takto, naše základka je totální peklo, chtějí po nás nároky, jak někdě na střední škole! Zatím se mi všechny písemky povedly na 1, ale dnes jsme psali chemii na kterou máme totální čůzu, která chce každého jen zmáchat! Samozřejmě se všichni jak nevím co učíme to co máme v sešitě a ona nám tam dá ty příklady totálně nesrozumitelné a ještě k tomu v jiném stylu, než jsme počitali. Tak jako..toto je fakt za trest. Učte se jak chcete..stejně vás zmáchá. Ona se v tom doslova vyžívá. Je to strašná *****! Nejradši s ní *****!! Opravdu mi promiňte ten neslušný slovník, který jsem použila, ale jsem opravdu naštvaná! By byste snad nebyli? Na závěr chci říct, že teď prostě nestíhám, škola všechno škola a nemám ani náladu. Pokusím se něco přidat, tak snad to výjde. Tak se tu mějte hezky a zatím ahoj.

FUCK SCHOOL

20. září 2014 v 18:33 | Will |  Deníček
Zdravím, po dlouhé době jsem se sem zase zastavila! Jak vidíte nejsem téměř aktivní. Sice jsem pár článku na začátek září přednastavila a pak už tu vůbec nebyla, takže jsem nic dál nemohla přednastavit. Teď se na počítač dostanu hodně málo. Někdy mám třeba čas, ale ne náladu na blog a psaní článků. Prostě za tím vším teď stojí škola! Bože já tu školu tak nenávidím!! Píšem furt samé opakovací písemky! Fuck toto!!Fakt!!Už se z toho snad zblázním! Nevím jak to teď bude dál s blogem. Musím se teď víc učit, protože jsem v 9.třídě jak jsem již psala a blog není zrovna to čemu bych se chtěla věnovat víc. Jak je teď škola nemám nápady na články a nevím co přidat. Když byly prázdniny jsem měla prázdnou hlavu plnou nápadu a teď nevím kam dřív skočit. Snad to pochopíte a omluvíte mou neaktivitu. Mějte se hezky a zase někdy ahoj.

Srdce Kondrakaru

8. září 2014 v 11:33 | Will |  Kouzelné předměty

Je v něm ukrytá duše statečné víly Xing Lang , která se obětovala, aby osvobodila 4 draky,
které vjeznil zlý vládce. Z těch udělala 4 hlavní řeky Číny a potom se z ní stalo srdce kondrakaru.
V srdci kondrakaru se spojují všechny přírodní živly v průzračnou a silnou energii.


Vathek

7. září 2014 v 16:32 | Will |  Info o nich
Vathek zpočátku první série seriálu pracoval jako špeh u prince Phobose. Málem byl prozrazen ve třetí epizodě (W.I.T.C.H. 1X03 THE KEY/KLÍČ), kde jej voják Raythor obvinil z krádeže klíče od Calebovým pout a tudíš musel Caleba osvobodit Vathek. Naštěstí Strážkyně Sítě Vatheka očistili a poté Vathek dál sloužil jako špeh Phobosovi. Naneštěstí byl odhalen Cedrikem, Phobosovým sluhou a byl zavřen do vězení. Strážkyně ale ani tentokrát nezklamaly a Vatheka opět zachránily. Poté již bojuje jako voják po boku rebelů a po boku Caleba a Strážkyň.
Ve druhé sérii pracuje jako strážný vězení, kde je zavřena celá Phobosova armáda včetně Phobose samého. Naneštěstí záhadná čarodějka Nerissa osvobodí Phobosovu služebnou Mirandu a ta Vatheka zabalí do pavučiny. Poté je nejspíš osvobozen a dál bojuje po boku Caleba, tentokrát proti Rytířům Pomsty a chrání královnu Elyon, ta je však stejně zajata Nerissou

Miranda

6. září 2014 v 13:43 | Will |  Info o nich
Miranda je v pavoučí podobě černá, má osm nohou a čtyři zelené šikmé oči bez čočky. Její tělo není jako pavoukovo ale má černou srst za kterou se jí jednou chytil Blank když chtěla sežrat auramery. je věrnou služebnicí prince Fobose. Proměňuje se v pavouka a plive něco na způsob pavučiny. Líbí se jí Cedrik a když jednou Cedrik spolkne prince Fobose, tak se přidá na jeho stranu.
Miranda je v pavoučí podobě černá, má osm nohou a čtyři zelené šikmé oči bez čočky. Její tělo není jako pavoukovo ale má černou srst za kterou se jí jednou chytil Blank, když chtěla sežrat auramery.

Aldarn

5. září 2014 v 12:00 | Will |  Info o nich
Aldarn je nejlepším přítelem Caleba. Má otce, který pracuje jako kovář, ale Phobos jej zajme a pošle do Podvodních dolů, aby tam opravil stroje. Poté jeho otec uprchne a vše řekne Aldarnovi. Potom se koná záchranná akce, kterou organizuje Caleb se Strážkyněmi. Zachrání všechny včetně Calebova otce Juliana. Když se s Calebem vydají do hradní sýpky pro obylí zajme Aldarna Phobos a díky Phobosově moci pomocí které ovládal Elyon ElyonAldarna rovněž zhypnotyzuje. Poté se s Calebem pohádá a vyzve ho na souboj o Vůdce Rebelů, který nevyhraje ani jeden, protože se Aldarn na konci probudí a vedení přebírá opět Caleb.