Červenec 2014

Jak to všechno začalo a jak to všechno skončilo?

31. července 2014 v 13:50 | Will |  Informace o časopisech
Dnes přicházím docela s netradičním článkem. V dnešní době je už jen pár lidí co si vydrželo kupovat časopis witch od samého začátku po ten poslední. Je málo lidí kdo má doma první číslo a to poslední číslo časopisu witch. Jedná se o úplně první číslo witch 1/2002 a úplně poslední číslo 11/2013 aspoň tedy pro mě skončilo, protože časopisy witch vychází od znova a já je už nekupuji, protože ten komiks doma mám, tak k čemu by mi asi byly? :D. A teď hlavně k tomu. V čem jsou tahleta dvě čísla tak magická? První bod, který si všimnete, že vedle sebe je úplně první časopis a úplně ten poslední. V jednom je komiks jak to všechno začalo a v druhém je komiks jak to všechno skončilo. Téměř 13 let rozdíl od prvního čísla. Fascinuje mě i vás musí jak jsou takto vedle sebe. Teď co se týče stejného komiksu. V prvním čísle je hned na začátku pevnost Kondrakar (poznáte rozdíl podle zažloutlého a bílého papíru) a v posledním čísle je na konci. Tohle mě taky dostalo. Stačí si přečíst poslední číslo časopisu. Ve mě to probudilo emoce. Ten pocit když to čtete, že vlastně čtete poslední číslo a uvědomit si to. Kdo to zažil stejně jako já je opravdový fanoušek WITCH! Máte doma taky tyto opravdu magické časopisy witch? Jestli ano, jste opravdový fanoušek!

4. slet čarodějek W.I.T.C.H. 25.7-29.7.2014

30. července 2014 v 13:11 | Will |  Srazy blogerek W.I.T.C.H.
A je tu dlouho očekávný článek! Hned jako první informaci Vám chci oznámit, že už to nejsou jenom srazy blogerek, které trvaly den max.2 dny, ale jsou to už naše slety. Jak vídíte, tak máme za sebou už 4 setkání. První den jsem šla na vlakové nádraží, kde jsem se měla sejít s Verčou (brka13), Olčou (blocek-witch-cornelia), Áďou (blocek-irma). Hned jsme se přivítaly a jely k nám. Tam si holky vybalily věci a popřály mi k narozeninám a dostala jsem od nich opravdu moc hezké časopisy, speciály a knížky Witch. Hned jsme se do nich začetly. Pak jsem holky pozvala do naší jídelny na malinovou kostku. Moc nám to chutnalo a šly jsme se projít k rybníku a také jsme chvíli byly na zahradě s mými psy. A pak následoval ještě přípitek na náš slet a také na moje narozeniny a přitom jsme ještě koukaly na videa z předchozích srazech. No a samozřejmě, že jsme vše fotily a natáčely a ještě se fotily s mými Apple věci a Olčinými Apple věci. Na večer jsme šly na Kiosek (to je naše hospoda u rybníku) a tam si daly kofolu a ťukly jsme si. Byla opravdu tma :D. Pak za námi dorazila Ája (andreaandrey) a šly jsme se projít k rybníku a zase si sedly na Kiosek a daly kofolu a kecaly o všem možným. Také jsme různě blbly v parku, fotily se a natáčely videa a vzaly jsme si tam nějaké testy, kvízy, hry s witch. Potom jsme šly na oběd a taky se fotily a pak ke mně do pokoje, kde jsme si prohlížely časopisy z roku 2002 a 2003. A během chvíle zazvonil Áji mobil, že pro ni taťka už jede. Tak jsme se sní rozloučily a šly jsme se vykoupat a zaplavat do bazénu a mezitím si daly grilované maso s chorvatským salátem. Mňam, moc nám to chutnalo. No a večer jsme se šly chystat na zábavu na které ještě jako bonus byla horská loď a velký řetízkáč. Šly jsme na to večer a byly jsme několkrát na lodi a řvaly jména lidí, které nemáme v oblibě a pak jsme si šly zatancovat na parket. Hudba byla úžasná a byly jsme tam jen do 2 no.. :/ :D. Další den jsme byly docela unavené, protože v předchozích dnech jsme se nezastavily a tak jsme se naložily do bazénu, koukaly na seriál W.I.T.C.H. a hrály Návart Nerissy. Dalším dnem jsme se fotily s časopisem W.I.T.C.H. fotily se v zrcadlech, šly na Kiosek na zmrzlinu a udělali si pod pergolou oslavu s hudbou witch a hrály tam Svět WITCH. Pak už byl poslední den a to se jen holky balily a loučily jsme se, ještě jsme se vyfotily a já každý okamžik točila a fotila. Pak přijel vlak a objaly jsme se a se slzami v očích jsme se rozloučily a pak jen já jsem zůstala sama stát na nádraží a pozorovala vlak jak mizí v husté trati obrostlé lesy. Samozřejmě toho bylo mnohem víc, jenže kdybych měla rozepisovat každou drobnost vyšlo by to na pěkně dlouhý článek a taky přece si chceme nechat něco pro sebe. Byl to ten nejúžasnější slet, který kdy byl a zase lepší, než ty předchozí. Holky mám hrozně moc ráda! Jsou to ti nejvíc top lidičky co znám.

W.I.T.C.H. časopisy 2003

30. července 2014 v 12:00 | Will
!!Kliknutím na libovolnou obálku si můžeš přečíst komiks a dozvědět se o časopisu víc!!


W.I.T.C.H. časopisy 2002

30. července 2014 v 11:52 | Will
!!Kliknutím na libovolnou obálku si můžeš přečíst komiks a dozvědět se o časopisu víc!!

Časopisy W.I.T.C.H. - 2013

30. července 2014 v 11:34 | WillOtázky a odpovědi č. 1

23. července 2014 v 17:09 | Will |  Ask me
Jsou to otázky, které jste mi položili dne 4.8.2012 a já na ně ještě neodpověděla. Původně to měla být videoodpověď, ale tu natáčet nebudu. Tak na ně aspoň odpovím.
1. Proč tě W.I.T.C.H. zaujaly více než Winx?
Na tuhe otázku ani já sama neznám odpověď. Prostě se mi líbí víc, ve všem jsou lepší. Jejich nakreslení je dobře propracované a podobá se hodně manga. Za to u Winx je to spíš podobné Barbie nakreslených!.

2. Proč sis založila blog?
To ani já sama nevím, přišlo to hodně náhle. Asi tak kolem roku 2010 jsem nacházela hodně blogu o WITCH a přišlo mi to jako dobrý nápad mít taky takový blog a psát o WITCH, protože to jsem milovala.

3. Jaký máš názor na Winx?
Můj názor je jasný. Nemusím je, přijde mi ta pohádka hodně dětinská a oblečky přeplácané a seriál je divný.

Recenze: Jak hrát stolní hru - SVĚT W.I.T.C.H.

22. července 2014 v 17:32 | Will |  Zajímavosti
Střed vesmíru, jinak běžně známý jako svět Kondrakar, se dostal do velkého ohrožení zlověstným padouchem Krakovitzem, který povolal samotná stvoření Zla. Okamžitě byla povolána pětice mladých dívek, které si říkají Witch. Nejstarší Will se stala ochránkyní srdce Kondrakaru a byla obdarována mocí nad živlem Aether. Irmě byla svěřena vláda nad vodou, Taranee síla ohně, Cornelii ovládala zemi. Poslední a zároveň nejmladší z ochránkyň Hay Lin byl svěřen vzduch.


WITCH Power girl - PNG

18. července 2014 v 12:17 | Will |  Různé obrázky W.I.T.C.H.
Dnes jsem připravila png pro Vás s WITCH nejnovější přeměně Power Girl. Jen z obrázku nemažte zdroj. Jinak volně k použití. Kliknutím zvětšíte obrázek.

Kapitola 1. - Poupě

17. července 2014 v 12:08 | Will

KAPITOLA 1.POUPĚ

Will sebou trhla a posadila se. Zatápala po lampě, zatímco budík vyzváněl dál a dál. Trvalo zdánlivě celou věčnost, než se ji ho podařilo zamáčknout. Ručičky ukazovaly půl třetí ráno. Neprobudil ten rámus mámu? Ne, všechno se zdálo být v pořádku, v bytě panovalo ticho. Podlaha studila a podle teploměru za oknem bylo venku pod nulou. Will si natáhla tlusté ponožky a chvatně potichoučku vyklouzla z ložnice do obýváku. Váhala, jestli si troufne rozsvítit světlo. Nejlepší asi bude vzít si baterku rozhodla se nakonec.
Záblesky světla tančily po pohovce a televizi. Byl to divný pocit, plížit se takhle vlastním bytem jako zlodějka. Will namířila světlo k okenímu rámu, pak jim přejela nahoru podél trnitého stonku a napjatě si prohlížela kaktus zvaný Králona noci. Rozkvete konečně dnes v noci? Will čekala a čekala.
,,Ne," zašeptala zklamaně. Kaktus vypadal jako vždycky - měl spoustu trnů, rostl nakřivo a byl děsně ošklivý. Pupen byl velký jako hrnek na čaj, takže květ je určitě ohormný.
Willina máma dostala kaktus od jedné přítelkyně, která už na něj neměla místo. Původní majitelka tvrdila, že kvete pouze jednou za dvanáct let, a to výhradně jednu noc. Očekávání údajně velikého, nádherného, omamně vonícího květu bylo teď pro mámu stejně vzrušujicí jako pro Will.