Červenec 2013

Bazárek W.I.T.C.H. - KOUPÍM - PRODÁM

31. července 2013 v 23:42 | Will

Sem můžete psát různé věci od W.I.T.C.H., které byste prodali a nebo si naopak od někoho koupili

Potřebuješ se zbavit starých čísel časopisů či knížek W.I.T.C.H. sem s nimi! Dej mi vědět co prodáváš, protože jedině tady se o tvém prodeji dozví nejvíc lidí!
Ahoj, rozhodla jsem se na tomhle blogu udělat bazárek W.I.T.C.H. ale bude to mít trošičku jiný význam slova :D.
všimla jsem si, že hodně lidí nabízí stará čísla časopisů či knížek Witch a oznamují to různě po blocích. Tak kdyby se tady někdo takový našel a prodával by stará čísla časopisů a nějaké knížky tak ať napíše pod tento článek komentář.


Nebo svůj prodej nabídnětě rovnou mně na tento E-mail- terezaterezy@seznam.cz
jsem sběratelka knížek a časopisů!

Sháním čísla 2002 až 2007
Díky!

Zde je můj konkrétnější seznam co sháním!

PRODÁTE MI TYHLE ČÍSLA WITCH?

!!SHÁNÍM JE!!!


Aneb slavné W.I.T.C.H. na YouTube

31. července 2013 v 21:42 | Will |  -pište
Ahoj dneska jsem dostala velkou náladu na zkouknutí nějakých dílů našeho úžasného seriálu. Mám každou epizodu seriálu stáhlou v počítači na flešce a přes tu se dívám na díly Witch v televizi. Opravdu jsem se smála tomu jak nikdy před tím :DDD. Nejlepší díl je "ODPAD" Blunk s Irmou to tam prostě zabíjí :D Žere to i můj 9tiletý bratr, který pořád říká, že na Witch nemá prostě nikdo :DD. Pak jsme ještě zkoukli díl "NOVÉ SÍLY" z toho dílu mám vždy husí kůži...prostě jak je to tam napínavý a ti detektivové :DD. No nic a teď k věcí, která má odpovídat nadpisu. Podívala jsem se na díly Witch na YouTube, ale hlavně proto, abych zkoukla komentáře od ostatních lidí a co nevidím plno nových komentářů od lidí,,Witch jsou nejlepší" ,,je mi 18 koukám na to pořád". ,,jsem kluk, žeru Witch". Prostě plno náctiletých lidí, dokonce si tam píší ty zabitý chvilky jaké tam jsou. Pak tam hodně zmiňovali můj blog ať se podívají na informace a novinky, že tam mám vše :D. Týjo prostě mě to strašně potěšilo jak blog tak i Witch♥ Witch má na světě ještě tolik fanoušků o kterých my nevíme♥

Byla bych ráda kdyby jste se k tomuhle vyjádřili co Vy na to :)). Komentíky by velmi potěšily :))
Will


Magický obrázek

31. července 2013 v 18:49 | Will |  Seriál W.I.T.C.H.


Nádherná Will

31. července 2013 v 16:51 | Corny |  -Will
http://4.bp.blogspot.com/_Q01qNWH7TEU/Rxi-hGyV5fI/AAAAAAAAALk/jnKX6nOJuMo/s400/will-energia.gif


Nová spoluadminka - Corny

31. července 2013 v 14:43 | Corny |  Deníček Corny
Ahoj!
Ráda bych se vám představila, jsem nová spoluadminka na tomto blogu. Zde budu pod přezdívkou Corny. Budu zde Will pomáhat s blogem. Witch mám ráda hodně dlouho a již podle přezdívky mám nejraději Corneliu. Takže zatím ahoj a někdy se představím detailněji :)