Březen 2013

Witch: Nové knihy (Itálie)

31. března 2013 v 13:03 -knížky witch
Super! Itálie má nové knížky Witch! :D

Píšu 30.3.2013

30. března 2013 v 13:16 -o mně
Ahojík, nějak moc dlouho jsem skoro nic nenapsala :D Jak vidíte mám zase ráda Witch! Zas mě to nějak chytlo já nevím co to je, ale prostě se jich nemůžu vzdát. I když nemají nic nového a v Itálii skončily tak to se na tom nic nezmění, že bych nezůstala jejich fanouškem♥ Po tomhle smutném italském oznámením se tisíce fanoušků Witch domluvili a udělali několik nových facebookových stránek! Je dokonce plno cizích blogů a jsou na nich hodně aktivní, pořád něco přidávají nového a nového a já to chci také tak mít! Už nemám tu článkovou krizi, mám co přidávat a strašně mě to baví! Strašně se těším na červenec, protože tento blog oslaví své 3.narozeniny, woow to není ani možný! :D Také bych chtěla poděkovat, že jste se zúčastnili mé ankety blogu na konci menu to "Sčítání fanoušků witch" je Vás fakt hodně :D a to jsem ráda! Jinak pozítří máme Velikonoce a vůbec to tak nevypadá :/ U nás je sníh a hlásili, že má zase napadnout až 20cm sněhu ://..
Nojo.. co naděláme.:/ Ještě bych se chtěla zmínit o tom, že se zde na blog.cz objevily nějaké nové blogy o Witch což je úplně úžasné. Jen doufám, že hned nezkončí jak ti ostatní :/.. Týjo to jsem se rozepsala :D No nic tak si užijte Velikonoce a zatím se mějte hezky ahoj :)

Will

Heatherfield

30. března 2013 v 11:10 světy a planety
To není svět, ale je to nejdůležitější místo čarodějnic: koneckonců, je to váš domov! Je to přímořské město. Nachází se v oblasti častého mystické činnosti, a je-li Will, Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin se setkal. Některé z jeho nejdůležitějších místech jsou domovem portrét, domácí paní Rudolf, knihkupectví Ye Old Book, Silver Dragon Restaurace, Sheffield Institute, Luna Park, stanice metra, na pláž a do jeskyně stadion . S výjimkou restaurace, které se nachází některé z těchto míst Dvanáct Gates odhalil, propojení Heatherfield s Meridian, ale že vymřeli po korunovaci Elyon.


Cornelia a Caleb

30. března 2013 v 10:56 -Cornelie

Irma a moře

30. března 2013 v 10:55 -Irma

Irma a Joel :DD

29. března 2013 v 13:45 -Irma
They were perfect:He’s a fan of Karmilla - She’s crazy for KarmillaHe’s blond - She prefers blondesHe plays bass - She goes crazy with musiciansHe cooks (and very well) - She loves to eatHe surfs - She loves water (please, one day he called her “little mermaid”)Both have younger brothers and they study in the same classHe’s the only person who makes fun of her. The only one who can, the only one she allows! Now tell me, who is Stephen?? Seriously, the writers spent two sagas doing them as a possible couple (and they were so cute together).And New Power saga came a lot of characters disappear and they invent Stephen. In two editions he was dating with Irma! Sh*t! I hate Stephen!!