Říjen 2012

WITCH Italský časopis

31. října 2012 v 19:17 Cizí časopisy
Tákže od té doby co skončil časopis witch v Itálii začli vydávat tyhle komixy úplně od začátku. Jsou v něm myslím 3 příběhy dohromady takhle nějak vypadá :))


Wallpaper Will Jetix

29. října 2012 v 17:22 Wallpapery
Starej, ale pořád tak boží :DD

Volný Design: Winx Club

28. října 2012 v 17:25 Volné designy pro Vás ke stažení
Tákže tady jeden Free design tentokrát s Winx Clubem
Obsahuje: Horní menu
Pokuď máš zájem dej vědět do komentáře pod tento článek

NÁHLED


Sněžíí..

27. října 2012 v 17:07 -o mně
Ahojky, tak u nás sněží, supéér :D Pořád sněží a sněží všude je bílo :DD Jsem tak šťastnáá, už se těším až půjdu na večerní zimní procházku s mýma pejskama :D A co vy? Taky u Vás sněží a je bílo? Jak si užíváte první sníh? :D A od zítřka začnu přidávat moje články na téma witch, které mě napadly...tak zatíím :DD
OBJEDNÁVKA DESIGNŮ: ZNOVU OTEVŘENÁ ZDE


Zima, zima a zima.!!

26. října 2012 v 16:16 -o mně
Ahojky, tak jsem se rozhodla zase napsat nějaký článek :D Podle nadpisu asi už všichni tušíte o co bude řeč.:D Dneska je u nás fakt hodně velká zíma, mraky vypadají jako kdyby mělo začít sněžit. A je to normální? Takhle brzo a ještě k tomu v říjnu? Vím, že někdy v roce 2009 to tak bylo taky, ale četla jsem, že se k nám žene nějaká studená fronta z Antarktidy a že bude nejkrutější zima za posledních pár let. Moc jsem tomu nevěřila, ale asi to vypadá tak, že to pravda bude!! No jenom jsem se chtěla zeptat jaké počasí máte vy? A jestli už někde náhodou nesněží.?.:D Dobrá zpráva: Napadly mě úplně nové články na téma WITCH co bych sem mohla přidávat.:) Takže se zase máte na co těšit :)).. Jinak přidávám ty seriály witch tak to prosím komentujte..dííky.:)) Rozhodla jsem se, že ještě nějak zapravím blog,,rozcestíky články atd.." Design měnit hodně dlouho nebudu jsem s ním spokojená :)).Jen malá změna v menu :D Hned úplně nahoře je anketa "sčítání fanoušků witch" Nějak to tam roste :D Mám radost :)) Tak pořáád Like, like návštěvníci dííky.:)) Když to bylo ve článku ta anketa tak málo lidí, ale teď je to lepší :) No snad jsem řekla to co jsem chtěla, no nic tak já půjdu tak zatím.