Srpen 2012

Witch 15.díl Bahení červi

31. srpna 2012 v 23:29 1.serie
BAHENÍ ČERVI - THE MUDSLUGS
Cornelie je smutná, že je její nejlepší kamarádka pryč, zlobí se na Will a má plné zuby věčného bojování proti různým příšerám. Odejde z W.i.t.c.h. a ukryje se u jedné kamarádky, kde jen poslouchá smutné písničky v rádiu. Phobos vyšle obřího červa, aby zničil Heatherfield, ale Cornelie není k nalezení... tedy dokud jí čarodějky nepošlou vzkaz přes její oblíbenou stanici. Vrátí se právě včas, aby společně s Calebem a Strážkyněmi zachránili Heatherfield.
REAKCE: V epizodě můžeme vidět, jak dívky jsou slabší, když jsou odděleny. Další nové charaktery - Uriáše, Chris a Alchymie. Bojové scény byly vtipné a můžeme vidět Corneliin sólový boj s obrovským červem. V této epizodě můžeme ještě vidět spojení Hay lininy moci s Irminou v jednu velkou elektrickou kouli. Fanoušci hodnotili epizodu 4.8 na IMDb a 9.4 na TV.com.
ZAJÍMAVOSTI: Nicméně, dvě meridianské scény, kde se má objevit a být zavedena na Elyon musel být snížit z důvodu délky epizody. Bude se krátce objeví ve třídě nosí jejím poručníkem uniformu. Je prokázáno, že Will má W.I.T.C.H. šité na její batohu, ale zkratka nebyl viděn na její batoh v předchozích epizod, takže toto je pravděpodobně Posledním přírůstkem. Blátě Slimáci jsou podobné jako jiné fiktivní závod monster zvané Graboids, které vzniklo z 1990 filmu otřesy.

Witch 14.díl Setkání s rodiči

31. srpna 2012 v 23:28 1.serie
SETKÁNÍ S RODIČI - PARENT'S NIGHT
Elyon velmi rozruší zpráva, že její "rodiče" ve skutečnosti pocházejí z Meridianu a že to její takzvané nejlepší kamarádky celou dobu věděly. Cedrik ji naláká do světa za Sítí s tím, že se tam setká se svým bratrem. Elyon se dlouho nerozmýšlí a vydá se do nového domova. Strážkyně se ji pokusí dostat zpátky, ale Phobos jim v tom zabrání. Zařídí totiž, že jejich portál vyústí do terária, ve kterém žije obrovský masožravý hmyz.
ZAJÍMAVOSTI: Když děvčata dorazí v této epizodě do Meridianu, ocitnou se jako trpaslíci uvězněni uvnitř terária. To je podobné podle knihy # 4, oheň přátelství, kde skončili jako trpaslíci uvnitř akváriu.
V knihách a komiksů má Elyon narozeniny 31. října, a v seriále 13. března.
Tato epizoda ukazuje nejdelší W.I.T.C.H. přeměnu
Byly zde odkazy na oblíbené dětské říkanky Itsy Bitsy Spider a pohádky Three Little Pigs.
Při slavnosti Elyon zjistí počet řádků své pravé rodiny, první portrét je na usmívající se žena, jejíž účes připomíná Princess Leia z Hvězdných válek.

Witch 13.díl Zastavte novináře

31. srpna 2012 v 23:26 1.serie
ZASTAVTE NOVINÁŘE - STOP THE PRESSES
Phobos chce vykonat obřad splynutí a odvést Elyon do světa za Velkou sítí, potřebuje k tomu ale zachytit její dech. Čarodějky v tom Phobosovi musí zabránit, tak Elyon nepouštějí z očí, ovšem zároveň je nutné, aby dál žily svoje obyčejné životy. Dokáží to, ale trošku jim to usnadní vůdce povstalců Caleb a pašerák Blunk.
REAKCE: Fanoušci poznamenali, že epizoda byla docela legrační. Dostáváme vidět více charakteristik a rituálů sloučení byl skvělý nápad. Účinky v epizodě byly špatné a některé z hlavních lidí, jednali charakteru v některých částech. Jmenovitý 8.8 na TV.com a 4,7 na IMDb fanoušky.

ZAJÍMAVOSTI:
Podruhé to epizoda vysílala na Toon Disney, je zde nový hlas zpívat ústřední melodii.
V tomto díle byla Irma oblečená "žensky" jinak než v ostatních dílech


Witch 12.díl Prozrazení princezny

31. srpna 2012 v 23:24 1.serie
PROZRAZENÍ PRINCEZNY - THE PRINCESS REVEALED
Cornelia s překvapením zjistí, že její nejlepší kamarádka Elyon je dědičkou trůnu v Meridianu. Princezna má velkou moc, i když si to neuvědomuje, Phobos tudíž dobře ví, že musí být opatrný a získat si její důvěru dřív, než ji přivede do metasvěta. Svěří tento úkol Cedrikovi, ale Strážkyně omylem začnou podezřívat Elyonina kluka Briana.
REAKCE: Prozrazení princezny mělo být lepší a bitevní scény nebyly až tak zajímavé. Spojení mezi Caleba a Cornelie je stále větší a my můžeme vidět Vatheka k návratu. Jmenovitý 9.0 na TV.com a 4.9 na IMDb fanoušky.

ZAJÍMAVOSTI:
Tato epizoda ukazuje kde Cornelia používá pouze "Země Vstaň!" Jako call-out (když bojuje s Larvekem) místo pouhého "Země!"
Tam jsou malé odkazy na filmu "Indiana Jones a chrám zkázy" a "Frankenstein netvor"Irma s kolem

31. srpna 2012 v 23:09 -Irma