Červenec 2012

Png ze srpnového wallpaperu

31. července 2012 v 11:23 Tvorba mých PNG
Tákže tady je png, které jsem udělala tak co líbí??


Tohle číslo se jim opět povedlo je boží!!

29. července 2012 v 12:36 Moje sbírka věcí W.I.T.C.H.
V tomhle čísle jsem se doopravdy spletla je božíí a komix taky za tu cenu to stojí si jej koupit, komix pochazí z jednoho italského čísla witch :) A teď stručný obsah: Všechno to začne když Will najde v parku malého dračíka a pak se všechny střídaly o jeho starání a pak letěly do Kondrakaru za Yan-Lin, aby jim o tom dračíkovi řekla více, ale ona, že ne a že si to mají najít sami v knihách a tak to našli a zavedli ho do té jeskyně za mámou a sourozencama! Byl to opravdu mocky krásný komix a jsem s ním spokojená i s celým číslem jo a ten dračík vypadá jak na úvodní stránce jak ho má Will v tom košíku a dárek byl celkem aji dobrej ty pramínky do vlasů jsou boží a čelenka ujde xDD Tákže kdo ho ještě nemáte tak doporučuji koupit mě teda hodně zaujal!! Jinak v příštím čísle bude upa boží dárek mix letních dárečků a můžete tam někteří z Vás mít Letní deník witch taková knížka kdyby někdo nevěděl o co se jedná a pak nádherné samolepky ty chci nejvííc!! A pak ještě je toho tolik, ale nechte se překvapit co bude v příštím čísle víc toho tady psát nebudu stačí jen koupit! ;)) Jo a tady je foto xDDD8/12 WITCH

28. července 2012 v 12:22 Časopisy
Tákže právě dneska vyšel nový časopis WITCH! Já ho ještě nemám, ale budu ho mít až večer a jestli mě nějak zaujme tak o něm napíšu článek! A POZOR!! Zdražili ho o 6 kč tákže nyní stojí 69kč! Jestli bude o ničem tak to bude už můj poslední časák!!! To mě hodně naštvali! A ještě méně stran! Kolem 48 stránek max.

Layout for irmalair25.blog.cz

27. července 2012 v 10:37 Designs pro určité blogy
Tákže tady máš ten slíbený Layout vím, že to moc dlouho trvalo, alep řece jenom už je! Chtěla jsi ho s tím červencovým wallem, ale když už vyšel srpnový a zrovna s Irmou tak jsem ti tu Irmu k té Hay-Lin přidala jestli ho chceš tak na mail witch.holky@seznam.cz mi pošli heslo a já ti ho nastavím :)
Ordered Layouts/ Doba výroby: 20min/ With: Hay-Lin and Irma/ Stav:--------------/ Spokojenost: 90%
Jinak kdo by měl taky zájem tak OBJEDNÁVKA JE ZNOVU OTEVŘENÁ TADY!

(Srpen) Wallpaper Irma and Cornelia English

26. července 2012 v 10:24 Wallpapery 2012
Tákže tu je ukázka dalšího wallpaperu witch! Určitě jste si všimli, že už ho mám i na Layoutu :D! Jinak bohužel zase vyšla opět jenom půlka xD A navíc ho mám dřív, ale je srpnový :D

Witch 11.díl Hvězda Thrébská

26. července 2012 v 10:18 1.serie
HVĚZDA THRÉBSKÁ - THE STONE OF THREBE
Phobosovi se podařilo získat kouzelný kámen , který byl dlouho ztracený. Majitel kamene dokáže přivolat ztraceného člověka a zároveň sebrat sílu tomu, kdo by se pokusil onomu člověku zabránit v návratu domů. Phobos díky němu, kde se na Zemi skrývá jeho sestra a také zbaví Strážkyně jejich moci. Will, Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin se tak v podobě čarodějek bez kouzelných schopností nemohou proměnit zpátky. Navíc sestru vládce a pravou dědičku trůnu k sobě z neznámých důvodů přitahuje kouzelná Hvězda.
REAKCE: Blunk bylo legrační jako vždy. Princezna je odhalena a my se seznámíme s hvězdou Threbe, královna Weira, Courtney a Bess. JJedina špatná uvedená věc je nečinnost, ale epizoda byla schválena fanoušky. Jmenovitý 9.4 na TV.com a 4.9 na IMDb.
ZAJÍMAVOSTI:
Je tu malý odkaz na 1975 Steven Spielberg filmu Čelisti.
"Silver Dragon" kuchař se objeví v této epizodě poprvé. I když jeho jméno není uvedeno na obrazovce, se mu říká Fang podle vydání # 18 čarodějnice komické knihy.
Princezna Weira, dědička, díky které byla hvězda vytvořena a zároveň je i biologickou matkou Elyon
Můžeme také vidět Vědmu v jiné podoběNew Layout-Cornelia and Irma

25. července 2012 v 15:20 Designy blogu

Zdravím,
Mám opět nový layout s novým srpnovým wallpaperem xDD No a jestli jste si všimli, že nemám horní menu? No protože už mě nebaví vyrábět popisky navíc a to nastavování je otřesné tak jsem místo toho udělala rozdělené menu zase po čase, protže už dlouho se tady neukázalo :) s Novým Layoutem jsem aji spokojená, možná Vám příjde maličko přeplácaný (ikdyž já to taky přiznám), ale mě to celkem neva! Pokud mě omrzí dřív tak čekejte změnu :DDD Jo a tady větší náhled :D


Witch 10.díl V obrazu

25. července 2012 v 11:46 1.serie
V OBRAZU - FRAMED
Čarodějky v heatherfieldském muzeu hledají nápady, kterými by se inspirovaly při vymýšlení výzdoby školy na karneval - středověkou pouť. Během prohlídky je vcucne středověký obraz nazvaný Poslední slza. Druhá strana obrazu visí v obrazárně zlého vládce Meridianu Phobose. Will, Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin uvíznou mezi Zemí a Meridanem a snaží se vyhnout Phobosovým pacholkům. V tomto neskutečném světě z vodových barev ale nemohou použít svoje kouzelné schopnosti, takže musí počkat, až jim na pomoc přispěchá Elias Van Dhal, autor obrazu. Přivedl ho za nimi Caleb, jejich hrdina a rytíř v krásné zbroji, který vede povstání v Meridianu.
REAKCE: Bylo tam hodně srovnání mezi komiksem a seriálem, protože epizoda je založen na komiksu # 5, ale byla to dobrá epizoda. Koncept středověkého festivalu byla zajímavá a byli jsme seznámeni s lovcem Frostem a Eliasem Van Dahlem, malířem. Fanoušci hodnotili epizodu 9.1 na TV.com a 4.9 na IMDb.

ZAJÍMAVOSTI:
Tato epizoda byla původně nazvaná "jsme zarámovaní"
Bylo zdůrazněno, že Heatherfieldské Art Museum vypadá jako Dimmsdale radnice od Docela OddParents, protože oba mají křížový tvar.
Tato epizoda je založen na knize páté WITCH série, The Last Tear a na otázce # 5 z komiksu, kde jsou WITCH dívky uvězněni uvnitř malby s oslabenou mocí, pouze místo dívek uvízla na obrázku Elyon, jsou nasáván do obrazu u Srdce Kondrakaru.
Na konci epizody je na obrazu Elyon se smutnou tváří. Zatím se neví důvod, proč tam je
Tam jsou odkazy na Greensleeves, tradiční anglické lidové písně a Sir Galahad, jeden z rytířů kulatého stoluWitch 9.díl Stopař se vrací

24. července 2012 v 11:44 1.serie
STOPAŘ SE VRACÍ - RETURN OF THE TRACKER
Tlupa vyzvědačů, které do Heatherfieldu vyslal zlý Phobos, zahlédne Caleba, vůdce povstalců, a pašeráka Blunka. Ti by potřebovali pomoc Strážkyň, jenomže Will, Irma, Taranee, Cornelia i Hay Lin jsou zaneprázdněné. Rády by se totiž dostaly na půlnoční premiéru třetího dílu jednoho filmového trháku. Čarodějky nechtějí přijít o místo ve frontě, a tak se v boji proti Stopařovi a jeho pomocníkům střídají. Vždycky jim ale znatelně chybí jedna kamarádka...
REAKCE:
JJsou tady vidět úplně nové postavy, jako je Chris Lair, Joan Chen Lin a Lin. Blunk byl velmi legrační jako taxikář a bitva mezi Calebem a Stopařem byla úžasná. Nic špatného nebylo, poznamenali o epizodě, s výjimkou některých animačích chyb. Hodnocení 8,9 na TV.com a 4,9 fanoušky.

ZAJÍMAVOSTI:
V této epizodě slyšíme poprvé a naposled Stopaře mluvit.
V kině Caleb bojuje se Stopařem v přední části obrazovky. Diváci si myslí, že boj je součástí přehlídky, Portál jako zvláštní efekt. Tato scéna je udělaná podle komiksu (ze tmy), ve kterém Will a Cedric narušit výkonnost rockové skupiny "Karmilla" v Heatherfieldském stadium.
Tato epizoda byla původně titulovaný "Půlnoc v multiplexu dobra a Evi".
Můžeme zde vidět i Supermana, když Irma říká: "! Buďte připraveni strávit šest hodin ve forntě