Prosinec 2011

Informace o Hay-Lin (Linové)

31. prosince 2011 v 23:00 informace o witch
Narození: 4.června.1993
Znamení zvěrokruhu: Blíženci
Výška: 153cm v přeměně: 173cm
Třída: 8.B
Strážkyně: Vzduchu

Základ: Hay Lin (Číňané se oslovují křestním jménem i příjmením) je třináctiletá čarodějka vzduchu se schopností létat. Bydlí s rodiči Linovými, kteří vlastní čínskou restauraci Stříbrný drak. Je velice umělecky zaměřená, vyrábí krásné kostými a výborně kreslí, navíc se zajímá o UFO. Je velice citlivá a často to vypadá, že nositelkou Srdce by měla být právě ona. Koneckonců, bývalou nositelkou nebyl nikdo jiný než Hay Linina babička Yan Lin. Její srdce patří Erikovi, jehož dědeček vlastní hvězdárnu.

Krása: Hay Lin je prostě čínský typ, drobounká a hubeňounká. Navíc má velice osobitý styl oblékání, kombinuje i nekombinovatelné a ulétává na leteckých brýlích. Její obličej je čtvercový, vlasy pod zadek dlouhé, hladké a černé a oči hnědé. Nosí rovnátka. Známka krásy: 2

Rodina: Hay Lin je další jedináček v partě. Její rodiče Joan a Chen Linovi vlastní čínskou restauraci Stříbrný drak a oba v ní pracují. Hay Lin měla velice dobrý vztah s babičkou Yan Lin, bývalou nositelkou Srdce. Proto ji smrt babičky tolik ranila. Naštěstí se občas setkávají v Kondrakaru, kam se Yan Lin po smrti dostala.

Kluci: Hay Lin je ve všech směrech obdivuhodně vyrovnaná a ani u kluků tomu není jinak. Jejím přítelem je bývalý spolužák Erik, po Calebovi a Rickovi podle mě nejhezčí kluk ve Witch. Jeho dědeček vlastní hvězdárnu, do které Erik Hay několikrát vzal, a pozorovali spolu hvězdy. Mají krásný, harmonický vztah, který ustál i Erikovo přestěhování do ne zrovna blízkého Open Hill.

Koníčky: Není obtížné uhodnout, co naše umělkyně dělá nejradši - kreslí, maluje, vyrábí. Sklidila upřímný aplaus po té, co se pustila do divadelní tvorby. Často si vzpomene na babičku Yan Lin. Zajímá se o UFO.

Škola: Hay Lin patří opravdu mezi vyvážené lidi a ani ze školy nešílí. Když je potřeba, prostě se naučí a známky má úplně v normálu. Někdy se ale zasní a neví, o čem je řeč. Přesto se hravě dostala do Redstone! Oblíbené předměty: výtvarná výchova Známka inteligence: 2

Pokoj: Ve jménu východního vítru! Hay Linin výtvarný talent a čínské kořeny se spojily a vytvořily jedinečný prostor, jak jinak. Kdo jiný má v pokoji tradiční převlékací plentu zdobenou motivem draka? Stůl i počítač používá častěji k výtvarným návrhům než k učení. Stačí jí prostá postel s tyrkysovým povlečením, jež ladí se zbytkem pokoje. Pokoj doplňuje pár UFO věcí (Hay Linin koníček) a čínských pokladů - třeba lustr, zvonkohra a obraz od příbuzného, jež byl uznávaný malíř.

Skříň: Tomu se říká východní vítr, a ještě k tomu v šatníku. Tradiční čínské kimono a malba na dveřích jí připomínají, odkud je. Miluje doplňky, kterých vlastní pěknou řádku - brýle proti slunci, návleky, nápadná šála, pruhované punčocháče, vlastnoručně dodekorované tenisky. Nezapomeňme taky na skotskou sukni, jež si vzala na první rande s Erikem. Zajímá se o UFO, například její kelímek na štětce má pobobu mimozemšťana. I Hay Lin stále schovává výjimečný obleček z Halloweenu. Prádlo má naházené v pleteném košíku. Praktické.

Jak nakreslit: A už tu máme pátou Strážkyni! Věnujte jí čtvercový obličej s výraznou bradou a tvářemi, orientální šikmé oči. Vlasy, dokonale rovné, obvykle sčesané do dvou culíků, sahají až po kolena! Patří jí titul nejdrobnější a nejmenší dívky z pětky, asijský původ nezapře. Udává vlastní módní diktát, mixuje všechno možné od leteckých brýlí přes asijské vychytávky až po vlastnoručně zhotovené hadříky. U černých vlasů si všimněte fialového podtónu, k pleťi sedne porcelánově žlutá a k očkám světle hnědá.

Astro: 4. červen, Blíženec.

Slabiny: Hay Lin se nedá příliš věcí vytýkat. Snad by občas mohla být průbojnější a nenechat si vše jen tak líbit. A možná přestat nosit letecké brýle.

Sheffield: Hay Lin je originální skutečně za každou cenu! Oblíbila si místnost na nářadí v posledním patře s kulatým oknem a báječným výhledem. Skryla tam blok, tužku a pro jistotu i UFO budík. Také se zálibou navštěvuje jídelnu (to může říct jen málo z nás), kde se o přestávce povzbudí lístkovým čajem a rýžovými koláčky. Pšššt, co se nachází v její tajné skříňce? Barevná propiska, notýsek s průsvitnými listy, propiska plná magického inkoustu, kniha východních moudrostí a dlouhý pásek.

Jak usíná: Na zádech s nataženýma rukama..Typická pro skromné, přátelské lidi, kteří jsou neradi středem pozornosti.

Tanec: Veselá a rozevlátá Hay Lin si oblíbila veselý a rozevlátý styl funky. Jedná se o poměrně pohodlný pohyb, jehož prostřednictvím se vyjadřují emoce. To však neznamená, že po nějaké době není jako jeho "kolegové" náročný a vyčerpávající. Hay Lin nepotřebuje být za každou cenu hvězdou večera, ale s funky zaručeně zaujme i pobaví.

Zrcadlo: Stojí vedle poliček pod parapetem. Jeho rám vyplňují zrcadlové úlomky, které za slunečného počasí plní pokoj třpytivými odlesky.Informace o Cornelii Haleové

31. prosince 2011 v 19:47 informace o witch
Narození: 10.května.1992
Znamení zvěrokruhu: Býk
Výška: 164cm v přeměně: 184cm
Třída: 8.A
Strážkyně: Země

Základ: Asi nejzajímavější, nejkřehčí a nejhlubší postava komiksu, kterou mám taky nejradši. Cornelia Hale je kráska. Ovšem ne nějaká typická a nafoukaná, jen si drží odstup a je pro kluky nedosažitelná. Má spoustu problémů a trápení, které jsou pro její čtrnáctiletou duši těžkou zkouškou. Za všechno mluví nešťastná láska ke Calebovi či současný flirt s Rickem Fortwortem. Cornelia je výborná krasobruslařka, žije s maminkou, tatínkem a malou sestrou Lilian. Jejím domácím mazlíčkem je samozřejmě kocour Napaleon, kterého dostala od Will. Ovládá síly Země a není pro ni problém poradit si s jakýmkoli zámkem. Její nejlepší kamarádkou v jistém směru stále zůstává Elyon, která je bohužel obyvatelkou a královnou v jiném, dalekém světě, Meridianu.

Krása: Cornelia je prostě dnešní ideál krásy - vysoká, velice štíhlá, oblečená vždy podle posledních trendů. Má také dokonale souměrnou, křehkou a krásnou protáhlou tvář. Její vlasy jsou dlouhé, hladké a blonďaté, oči zas nebesky modré, což je ta nejnádhernější kombinace na světě. I přes andělskou krásu však její pohled zůstává smutný. Známka krásy: 1

Rodina: Cornelia bydlí také s rodiči a kupodivu není jedináček. Tatínek Harold pracuje jako ředitel banky a mamka Elizabeth je restaurátorka - rodina je tedy dost bohatá. Corny má stejně jako Irma mladšího sourozence - protivnou sestru Lilian. Její zlatíčko je tedy spíš kocour Napoleon, kterého dostala od Will, když ztratila Caleba a prožívala velmi těžké období.

Kluci: Jsou hlavní příčinou Corneliiných trápení. Odjakživa vídala ve snu Caleba. Nevěděla, odkud a kdo to je. Pak Elyon nakreslila obrázek. Aniž by ho kdy Cornelia popsala, Elyon znala jeho tvář. Po získání čarodějných schopností a první návštěvě Meridianu na vlastní pěst se s ním poprvé setkala. Málem se utopila, ale někdo jí podal ruku. Byl to Caleb. Řekl jí, že ji vždy vídal ve svých snech. A tak začal bláznívý kolotoč emocí. Opravdu se milovali, ale prostě jim nebylo přáno. Jejich láska přestála i Calebovu proměnu v květ, který Cornelia vzkřísila, i boj proti Nerisse. Nakonec se ale rozešli a ne zrovna v dobrém. Caleb byl hlavním odbojářem proti Fobosovi a teď pomáhá Elyon ve správě království. Podle mě na sebe nikdy nezapomenou. Během pobytu v Red Stone se Corny trochu odreagovala s Rickem Fortwortem. To byl vážně sympaťák, ale k ničemu mezi nimi nedošlo. Cornelia si postupem času uvědomovala, že její sympatie k Petrovi, staršímu bratru Tary, přerostly v něco víc. Jejich aférky, kdy se různě potkávali, jeli spolu autem nebo se někam chystali, se dají počítat na desítky. Vždycky, vždycky se ale objevil nějaký zádrhel, většinou způsobený Corneliinou tvrdou slupkou, jindy ale třeba dopravní nehodou. Nedávno Petr pozval Corny na pizzu a ona konečně řekla prosté "ano". Petr ji pak doprovázel domů a našel odvahu chytit ji za ruku. V tu chvíli jejich úsměvy vypadaly spokojeně, ale dojde tahle tolikrát potlačovaná láska naplnění?

Koníčky: Už je to tak, Corny má nějaké ty povrchní vlastnosti. Dokáže hodiny nakupovat, zkoušet nové účesy nebo make-up. Nejradši listuje v módních časopisech. Lenoch to ale taky není, patří mezi výborné krasobruslařky. A jako správný moderní člověk si užívá posezení s kamarádkami třeba v Golden. Když se chystá nějaká akce, dokáže kámošky podržet ve všech směrech.

Škola: Corny má prostě štěstí. Studuje jen málo, ale má výbornou paměť, a tak nezřídka trumfne třeba i Taranee. Se školou nemá žádný problém. I ji nemůžeme nechat bez cesty do Redstone! Právem si ji zasloužila! Oblíbené předměty: cizí jazyky, zeměpis Známka inteligence: 1

Pokoj: A jsme zase u toho. Cornelii nechybí peníze ani vkus, její komnata je tedy skutečný skvost. Vezmeme to od podlahy, zhotovené z ledového mramoru. I zde narazíte na pracovní koutek, doladěný výstavkou cen za krasobruslení. Pohodlná postel stojí na růžovém koberci a hoví si na ní plyšoví zajíčci. Corneliinou chloubou je dokonale vybavený kosmetický stolek se zrcadlem. Dalším znakem jejího smyslu pro komfort je skvělé křeslo. Celý pokoj se nese v dívčím, elegantním duchu, šmrncnutém oblibou tmavě růžové barvy.

Skříň: Slečna Cornelia si zkrátka potrpí na pěkné věci. Přesto v její skříni najdete staré panenky či plyšáky, první brusle nebo první cenu za krasobruslení. Známe její zálibu v romantických věcech - slaměný klobouk, růžové a tyrkysové šaty, taštička-bonbonek, sada voňavek, fialové lodičky na podpatku, pončo, jež se v rodině dědí celé generace - přesně pro dámu, jakou Cornelia je. A sbírá taky něco? Ano, mušličky z prázdnin.

Jak nakreslit: Corneliin obličej je trochu protáhlejší, ne s tak výraznými tvářemi, očka dlouhá a prodloužená nahoru, navíc má z pětice nejdelší řasy - prostě kočičí oči. Hladké vlasy sahající pod lopatky, dělí je pěšinka a mírně se rozpramínkovávají. Linii má velmi útlou, elegantní a vysokou - je nejvyšší ve skupině, zkrátka modelkovský typ. Oděv se k ní hodí dívčí, romantický, její oblíbené jsou sukně. A nezapomeňte na barvičky - kůže si zaslouží světle zlatavou, vlasy andělskou blond a kukadla azurově modrou.

Astro: 10. květen, Býk.

Slabiny: Uznávám, ani Cornelii neminuly. Protože jí lidé stačili dost ublížit, příliš jim nevěří. Drží si odstup, je chladná, na někoho možná působí nafoukaně. Chová se tvrdě, neváhá člověka uzemnit tak, aby si připadal jako naprostá nula. Navíc, kdo ji pořádně nezná, má ji za přízemní realistku až pesimistku, se kterou není žádná zábava. Pro Cornelii je však toto všechno ochranná skořápka, ve které se snaží schovat a zapomenout na způsobená příkoří. Bojí se vody a neumí tedy plavat.

Sheffield: Cornelia má ve své škole ráda samozřejmě umývárnu, kde se nachází nejen její oblíbené umyvadlo hned u dveří, ale také rozbité zrcadlo, kterému se vyhýbá. Venku najde útočiště pod stromkem "otrhánkem" - tam se dá povídat s holkami nebo jen tak přemýšlet o vlastních věcech. V tajné skříňce schovává fialkové bonbony, záložky, srdcovou gumu, zrcátko a skládací deštník.

Jak usíná: V poloze plodu, schoulená do klubíčka. Chrakteristika této polohy vážně sedí - navenek tvrdá slupka, uvnitř citlivá dušička. Před cizími se osoba ostýchá, ale když se seznámí, uvolní se.

Tanec: Lehoučká křehká krasobruslařka Corny. Co jí asi sedne...? Klasický tanec! Jako dítě chodila na hodiny baletu, ale nevydržela bolesti chodidel moc dlouho. Jde skutečně o jeden z nejnáročnějších tanců, Cornelia se mu nyní věnuje pouze v rekreační rovině. Přesto mají její elegantní pohyby, vznešená chůze a bezvadné držení těla kořeny v něm. Dodnes se jí hodí jako princezně ledu!

Zrcadlo: Tvoří součást komody, je velké, lesklé a se zárovkami. Taková bývají v šatnách hereček a modelek.Informace o Taranee Cookové

31. prosince 2011 v 13:05 informace o witch
Narození: 23.března.1993
Znamení zvěrokruhu: Beran
Výška: 158cm v přeměně 178cm
Třída: 8.B
Strážkyně: Ohně

Základ: Tahle třináctiletá čarodějka Taranee Cook je typická šprtka, co navíc ráda tráví volný čas četbou. Žije s maminkou soudkyní, tatínkem a starším bratrem Petrem, zblázněným do basketbalu a surfování. Přesto si padne do oka zrovna s klukem, který je jejím pravým opakem - průšvihářem Nigelem. Rozumná a inteligentní Taranee se ovšem dokáže pořádně rozohnit, je přece čarodějkou Ohně, navíc komunikuje dobře pomocí telepatie. Do třídy chodí s Irmou a Hay-Lin.

Krása: Taranee má vyváženou středně vysokou postavu, není ani tlustá, ani hubená. Její oblečení je směsí ethna, hippie stylu a vintage. Obličej má kulatý, s brýlemi, krátkými černými vlasy a hnědýma očima. Není ošklivá, ale nejméně hezká z party. Známka krásy: 4

Rodina: Taranee žije s rodiči a starším bratrem. Maminka Teresa je soudkyně, tatínek Lionel pracuje jako psycholog - taky u soudu. Jsou velmi přísní a na Taranee docela tvrdí. Bratr Petr je celkem prima. Má rád basketbal, surfování a... taky Cornelii. Taranee nemá žádného domácího mazlíčka.

Kluci: Přestože Taranee je z celé skupiny nejmíň atraktivní, je na tom s kluky líp než třeba Irma. Chodila s Nigelem, který byl jejím pravým opakem. Raubíř, darebák, problematický student. Táhnul partu s Uriou, ale kvůli Taranee přestal. Choval se pak mnohem líp a dokonce vypadal k světu. Po tom, co se Tara vrátila z Red Stone, se s ní Nigel rozešel. Důvod svého rozhodnutí si nechával pro sebe, ukázalo se, že ho navedl bratr - měl problémy se soudkyní, Taraneeinou matkou. S Tarou se dali opět dohromady, ale po čase cit mezi nimi vybledl. Taře se začal líbit kamarád z tancování, Luke. Luke si Tary všímá, ale všímá si i dcery majitele studia, Sheily Jensenové. Tara je zatím sama.

Koníčky: Volný čas dělí Tara mezi učení, knížky a fotografování. Nedávno odhalila zatím utajenou silnou stránku - tanec. Po přistěhování ze Sesama s ním znovu nezačala, teď by se k němu však ráda vrátila. Už mnohokrát prokázala značný organizační talent, s Irmou se tedy někdy paradoxně výborně doplňují.

Škola: Taranee, to je naše primuska. Studium je její životní prioritou. Má vždy každý úkol, na vše odpovídá správně a dostává samé jedničky. Daň za to je však vysoká, skoro pořád se učí. Nejednou pomohla Irmě s doučováním. Samozřejmě patřila mezi vyvolené, kteří navštívili Redstone. Odlíbené předměty: dějepis, literatura, matematika Známka inteligence: 1

Pokoj: Ani Taraneein pokoj nezapře majitelčinu slabost pro teplé ohnivé barvy nebo pracovitost. Vždyť stůl s počítačem zabírá s nad čtvrtinu pokoje a nad ním se vyjímají police plné těžkých knih. Skříň z přírodního dřeva stojí v rohu u dveří. Je taky znát, že Taře se líbí africké předměty - třeba dekorace žirafka a originální koberec.

Skříň: Tady se opět přesvědčíme o přírodním stylu Taranee. Čestné místo zaujímají oblíbené knihy, létající drak a oblíbená rostlina - kaktus. Trochu legračně působí plyšová slepice od Petra. Ani ohnivé čarodějce nechybí sada fotografií nebo dřevěná kočička sloužící jako šperkovnice. V šatníku nemůže chybět vínový tygří kabát, ethno taštička či rudé šaty pro slavnostní chvíle. Boty preferuje sportovní - vyšší a z kvalitního materiálu, v šedé a červené barvě.

Jak nakreslit: Taranee dopřejte kulatý obličej i oči. Vlasy si oblíbila krátké, vrabčácké, ozdobené jedním copánkem s korálky. Tělo se podobá Willinu, jen je malinko širší a kratší. Taru oblékněte do čehokoli v přírodním ethnostylu. Vlasy má černé s modrým podtónem, pokožku tmavě jižansky olivovou a oči čokoládové.

Astro: 23. březen, Beran.

Slabiny: Taranee naopak někdy učení přehání a dost lidí ji považuje za šprta. Nepatří také k nejlepším sportovcům. Působí nenápadně, což jí ale nejspíš vyhovuje. Semtam vidí věci nepřístojně složitě a přidělává tak problémy sobě i svému okolí. I když ovládá nejrozpálenější živel, trvá jí se pro cokoli nadchnout, zapálit. Miss třídy z ní asi nikdy nebude.

Sheffield: Taru se vydejte hledat do školní knihovny, jak zahloubaná sedí u zelené lampičky a opírá se o stůl, na kterém je vyryt plamínek! Jestli tam zrovna nebude šprtat, prohlíží si nástěnku u schodů. Nakoukněme do její skříňky - velká kalkulačka, barevné papíry, stará fotka, pouzdro na brýle a svorky mohou patřit jen Taranee.

Jak usíná: Tara si lehá na pravý bok, nohy má natažené, ale ruce choulí k hrudi. To znamená ctižádost, rezervovanost a odpor k hluku.

Tanec: V souvislosti s koníčky jsem se u Taranee o tanci již rozepisovala. Přesto nebude naškodu kapánek její "lásku" upřesnit. Jak víme, Tara se třikrát týdně oddává v Jensenově taneční akademii módnímu hip hopu. Ten prožívá zlatou éru nejen v oblasti tance, ale i hudby či odívání. Obtížné pózy a kombinace kroků vyžadují skvělou tělesnou kondici!(Leden) Wallpaper Cornelia and Haylin Winter

30. prosince 2011 v 15:23 Wallpapery 2012
Nádherný wallpaper 2012!!! Předem upozorňuji ,že ho NEPOSÍLÁM a NEKOPÍROVAT!

Informace o Irmě Lairové

30. prosince 2011 v 12:00 informace o witch
Narození: 13.března.1993
Znamení zvěrokruhu: Ryby
Výška: 154cm v přeměně: 174cm
Třída: 8.B
Strážkyně: Vody

Základ: Irma Lairová je třináctiletá čarodějka vody žijící s tatíkem policistou, nevlastní maminkou, ženou v domácnosti, se kterou má ale velmi dobrý vztah, a mladším bratrem. Je to docela lehkomyslná lajdačka a nepořádnice, nicméně má skvělý smysl pro humor. I když už s Cornelií vycházejí, stále se často hádají a nejlepší kamarádkou Irmy zůstává Hay Lin. Irma miluje hudbu, je zarytou fanynkou skupiny Karmilla. V lásce má zatím smůlu - jediným jejím ctitelem je protivný skautík Martin.

Krása: Irma je malinká, má jen 154 centimetrů. Ráda se jen tak povaluje a je proto docela oplácaná, oblečená obvykle do ležérních a roztomilých věcí. Její obličej je oválný, vlasy po uši a světle hnědé a oči mají velice pěkný tyrkysový odstín. Známka krásy: 3

Rodina: Irmu vychovává tatínek policista Tom a nevlastní maminka Anna, žena v domácnosti. I tak Irma své rodiče nadevše miluje a když se s nimi hádá, myslí to spíše ironicky. Občas ji pěkně naštve její mladší zlobivý bráška Christopher. A co se zvířátek týče, nedá dopustit na svou želvu Lilit.

Kluci: Nebojme se přiznat si, že Irma má na kluky prostě smůlu. Její čas nejspíš teprve přijde. Skoro jako bohyni ji uznává skaut Martin, což ale Irmu netěší. Jednak vypadá dost jako šprt a taky dokáže být dotěrný, zvlášť, když na ni přes celý školní dvůr křičí: "Cukrový bobečku!" Irma se ale nevzdává a dlouho zastávala názor, že kluci jsou jen na obtíž. Milým překvapením se pro ni stal mládenec z hudební branže, Joel, se kterým toho má Irma až podezřele mnoho společného.

Koníčky: Všem nám je jasné, že Irma není nejakčnější typ, na sport ani učení ji moc neužije. Radši dělá srandičky a poslouchá cédéčka. Ráda si zazpívá nebo zatancuje - alespoň ve svém pokojíku. Má často super nápady, pro které ji ostatní milují.

Škola: Není třeba vysvětlovat, že Irma není studijní typ, protože to všichni dobře víme. Nemá prázdnou hlavu, jen prostě nechce strávit nejlepší léta šprtáním. V Institutu přežívá jen díky přestávkám, kamarádkám a mimovyučovacím aktivitám. Do Redstone se taky nedostala. Oblíbené předměty: hudební výchova. Známka inteligence: 4

Pokoj: Irma je pochopitelně vysazená na modrou barvu a vodní tématiku. Ve středu pokoje se nachází už na pohled měkkoučká postel lakovaná na bílo. Stoleček s židlí i prádelník jsou také v možná překvapivém princeznovském duchu. Podlahu krášlí romantický kobereček. Deníček, polštářky či lampička mají společnou růžovou barvu a květinový vzor. Kdo by to byl do Irmy řekl! Stěnu nad postelí nemůže okupovat nic jiného než plakát Karmilly.

Skříň: Jestli jste čekali, že Irma má ve skříni nepořádek, mýlily jste se! Ať už je to zásluhou maminky nebo čarodějky Vody, tato princeznovská úschovna je uklizena dokonale. Na dveřích najdete samozřejmě zrcadlo, plakát Karmilly, pár náhrdelníků, fotografie a obrazy delfínů, se kterými musela Irmě pomoct jedna velmi talentovaná kamarádka. Paní vody také sbírá skleněné koule a vlastní jednu velikou zásuvku na sladkosti! Čestné místo zabírají modré šaty z Halloweenu, teplá žlutá bunda, fialkové rukavice, jež ladí s květovaným šátkem. Botičky má Irma jedny na courání po městě, při slavnostnější příležitosti sáhne po růžových sandálcích.

Jak nakreslit: Obličej Irmy opisuje oválek, oči jsou půlkulaté podobně jako u Will, ale šikmější. Vlasy nosí také po uši a jednoduše střižené, ale legračně se jí vlní. Irma se řadí k menším a kulatějším dívkám, je nejzaoblenější z party - víte přece, jak ráda se cpe u telky. Obleček vyberte trochu infantilní, ty má Čarodějka Vody nejradši. Vlásky oživte světle hnědou, pleť broskvovou a oči tím neodolatelným tyrkysovým odstínem.

Astro: 13. březen, Ryba.

Slabiny: Z Irmy taky nebude Einstein, učení jí dělá docela problémy. Často je ztřeštěná, zbrklá, nerespektuje určité hranice, například neví, kdy je správný čas přestat dělat si legraci. A její necitlivost skupinku nejednou přivedla do trapné situace. Co se týče výtvarného talentu, má určitě co dohánět. Vadí jí tělesná aktivita a ráda se jen tak cpe.

Jak usíná: Obvykle se rozplácne pěkně na břicho. Pravou ruku nechává ležet na polštáři, levou zasune pod něj. Tato poloha potvrzuje Irminu společenskost i dávku drzosti.

Tanec: Asi není těžké uhodnout, co ráda trsá Irma, která se celkově nepředře. "Obyčejný" dance. Nevyžaduje zvláštní umění, stačí poslouchat hudbu. V diskotékových světlech beztak všichni vypadají dobře, popř. nejdou vidět vůbec. Při jakém jiném tanci se navíc může nastrojit do šatiček, nazout podpatky a ještě pokecat s kamarádkami?

Zrcadlo: V rámu postele má schovanou tajný prostor, na jehož dveřích je kulaté zrcadlo.


Nový design Corny a Haylin winter

29. prosince 2011 v 21:17 Designy blogu
Ahoojky tak právě před chvilkou jsem dokončila můj nový design s novým zimním lednovým wallem.
Tak jak se Vám design líbí? Mě se líbí a chtěla jsem už dávno udělat novej tamten byl sice překrásnej ,ale byl vánoční a Vánoce přece jenom skončily =(. Ještě nevím jestli bude na Nový rok new dess ,ale asi ne nechce se mi dělat další tento mi zabral přes hodinu práce a k tomu ještě ty popisky a klikačka. Vím ,že ty popisky moc nesedí ,ale zas tak to ničemu nevadí no ne? No ještě té barvy si také můžeme všimnout ,že nesedí s barvou designu a to ,protože se nikdy neumím tefit v tu správnou barvu ,ale není to tak hrozný no nic asi půjdu a zítra dám na blog New wall lednovej už 2012 =D tak mějte se hezky pp.... Will

Informace o Will Vandom

29. prosince 2011 v 18:29 informace o witch
Narození: 19.ledna.1992
Znamení zvěrokruhu: Kozoroh
Výška: 156cm v přeměně: 176cm
Třída: 8.A
Strážkyně: Energie/Quint Essence, držitelka Srdce Kondrakaru

Základ: Celé jméno této čtrnáctileté čarodějky je Wilhelmína Vandom. Je jí čtrnáct let. Žije jen s maminkou, která pracuje v jedné z kanceláří Simul Techu. Will je výborná plavkyně, má doma plcha a později zajíce. Co se týče kouzel, jako nositelka Srdce Kondrakaru vládne Energií. Dokáže komunikovat s elektrickými přístroji. Je rozvážná, trochu uzavřenější a zamilovaná do Matta, frontmana skupiny Cobalt Blue. Nejen kvůli němu, ale i lásce ke zvířatům vypomáhá třikrát týdně ve zverimexu Mattova dědečka. Nemá žádné sourozence a její nejlepší kamarádkou je Taranee, do třídy chodí s Cornelií.

Krása: Will měří asi 156 centimetrů. Má celkem štíhlou, sportovní postavu a většinou se obléká do volného sportovního oblečení. Její vlasy po ramena jsou zářivě červené, má srdcovitý obličej a hnědé oči. Známka krásy: 2

Rodina: Will nemá zrovna velkou rodinu. Žije jen s maminkou Susan, která pracuje v jedné z kanceláří Silmu Techu. Přítelem její matky je dějěpisář Collins a občas se objeví u Vandomových na večeři. Willin domácí mazlíček byl dlouhou dobu plch. Po jeho smrti dostala od pana Olsena králíčka. Otec Will Thomas byl známý gauner a Susan od něj utekla. Nedávno se své bývalé ženě a dceři snažil vrátit do života. Nakonec se ukázalo, že mu šlo opět jen o peníze, a Susan i Will se snad podařilo zbavit se ho napořád.

Kluci: Asi by to ani nebyla Will, kdyby nechovala nežnou lásku k Mattovi. Poprvé se s ním setkala, když našla v parku plcha. Pak začala pracovat v obchodu se zvířaty pana Olsena, dědečka Matta. I po té, co Willina astrální kapka Matta políbila, zůstávali jen dobrými přáteli. Matt taky miluje zvířata, navíc matematiku a svou skupinu Cobalt Blue, kde hraje na kytaru. Will, která ho obdivuje a pro kterou byl vždy nedosažitelným, se ale dočkala. Dali si první opravdovou pusu. Později se mezi ně vkrádal stín Orube, nakonec spolu ale začali chodit. Will mu řekla celou pravdu o svém magickém břemeni a Matt ji unesl.

Koníčky: Will miluje zvířátka a pracuje tedy ve zverimexu. Dále vyniká v plavání. Už vyhrála několik závodů! Když je potřeba
ve škole zorganizovat nějakou party, je na ni vždy spoleh jako na řadového pracovníka.

Škola: Will není hloupá, ale taky žádná premiantka. Na něco prostě nemá hlavu. I tak se ale snaží, matematiku ji dokonce doučovala slečna Rudolphová. Bohužel nestačila na to, aby byla mezi elitními studenty vybranými na studijní pobyt do Redstone. Je přírodovědně zaměřená. Oblíbené předměty: fyzika, chemie Známka inteligence: 3

Pokoj: Will, čarodějka Energie, je vysazená na moderní technologie. Centrem jejího pokoje je tedy řádný pracovní stůl s počítačem. Před prosklenými dveřmi se nachází oválné zrcadlo - to aby na sebe Will dobře viděla. Postel byla vyrobena ze dřeva a její prosté povlečení ladí s jednoduchou bílou skříní u dveří. Will miluje žáby, a tak je po pokoji najdete jako lampu, budík či plyšáčka. V jednoduchosti je krása.

Skříň: To, co skrýváme ve skříni, o nás mnohé prozradí. Jaké jsou poklady Will? Dveře její skříně zdobí všelijaké fotografie, které při každém otevření vyvolají krásné vzpomínky. Nevejdou se tam však všechny, další desítky Will schovává ve fotoalbu. Oranžovou vestu dostala od Collinse (!), růžová sukně je jeden z mála dívčích kousků jejího oblečení a krátké černé šaty si zajisté všichni pamatujete z oslavy Halloweenu. Ručníky, plavecké brýle a plavky nezapřou, který sport má jejich majitelka nejraději. Z botek si všimnete moderních skoroholinek a kotníčkových růžovobílých. Naši prohlídku ukončíme pohledem na žábu od tety Riny, šálu od Taranee a oblíbenou karimatku.

Jak nakreslit: Will má kulatý obličej se špičatější bradou, oči půlkulaté a největší z W.I.T.C.H., s dlouhými, trošku zatočenými řasami. Střih vlasů je jednoduchý, sahají po uši, místy padají do čela a působí pocuchaně. Postava Will patří k průměrným - středně vysoká, štíhlá až sportovní. Obléká se nenápadně, pohodlně, tak trochu skejťácky.Co se týče barev, pleť namalujte bledou, vlasy rudé a oči hnědé.

Astro: 19. leden, Kozoroh.

Slabiny: Will nepatří k nejlepším studentům. Někdy se chová příliš zdrženlivě a dost se stydí, nedokáže správně vyjádřit, co potřebuje. Přecitlivělost ji občas svede k vybuchům a ztrátě kontroly sama nad sebou. Párkrát se už zachovala dost sobecky, mívá totiž tendenci se příliš na něco upnout a opomínat vše kolem.

Sheffield: Will miluje dost skromné místečko - propadlý kousek zábradlí ve venkovním areálu, kde proudí davy lidí. Opírá se o sloup s nápisem M+W, ohraničeným srdcem (napsal Matt). Tajná skříňka je zaplněna "mluvícím" rozvrhem, protistresovou žábou, čokoládovým krémem, zlatou superpropiskou a náhradními klíčky ke skútru.

Jak usíná: Na levém boku, oběma rukama objímá polštář. To naznačuje podezřívavost a nerozhodnost.

Tanec: Oblíbeným tancem Will je... street! K její sportovní povaze se určitě hodí, není ani příliš vyzývavý, což by mohlo vadit Willině stydlivější stránce. Mnohé z vás si vzpomenou, že kreace tohoto typu obdivovala právě ona v knize Srdce Kondrakaru, kde se na hlavě točil Danny Nova. Street je náročný na rytmus, ale poskytuje jí hodně volnosti a možnost vyjádřit se.

Zrcadlo: Malé, čtvercové, visí vedle skříňky s Willinými poklady.


Irma New Power

29. prosince 2011 v 18:26 -Irma

Irma Christmas

29. prosince 2011 v 18:24 -Irma